آخرین امید رئال برای فروش گرت بیل از دست رفت

۸ تير ۱۳۹۸

ورزش سه: گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید علاقه ای به انتقال به اولدترافورد ندارد.
وضعیت گرت بیل در رئال مادرید تبدیل به یکی از معضلات بزرگ باشگاه اسپانیایی در تابستان شده است، نه زین الدین زیدان علاقه ای به حفظ این بازیکن و استفاده از او برای فصل بعد دارد و نه هیچ باشگاهی حاضر به پرداخت دستمزد نجومی ستاره ولزی نیست.
نشریه میرر ساعتی قبل گزارش داد باشگاه رئال مادرید قصد داشته گرت بیل را به عنوان بخشی از قرارداد پل پوگبا، ستاره فرانسوی و 26 ساله منچستریونایتد راهی اولدترافورد کند اما گرت بیل این پیشنهاد را رد کرده و درخواست ماندن در برنابئو داده است.
گرت بیل هفته ای 650 هزار پوند دستمزد می گیرد و به مدیران رئال مادرید اطلاع داده تنها در صورتی از این تیم جدا می شود که یا تیمی پیدا شود که دستمزدی مشابه به وی بدهد، یا اینکه رئال مادرید دستمزد 3 سال بعدی وی را پرداخت کرده و با گرت بیل تسویه حساب کامل کند.
با توجه به درخواست حداقل 150 میلیون یورویی یونایتد برای فروش پل پوگبا، رئال مادرید امیدوار بود با وارد کردن گرت بیل به این معامله شرایط بهتری برای جذب ستاره مورد علاقه زیدان داشته باشد، اما این اتفاق رخ نداد تا شرایط کهکشانی ها هم برای خرید پوگبا و هم فروش ستاره ولزی دشوارتر شود.
The post آخرین امید رئال برای فروش گرت بیل از دست رفت appeared first on پندار.