نوری: برای حفظ برانکو کم کاری کردند

۱۰ تير ۱۳۹۸

خبرگزاری میزان: محمد نوری در مورد تمدید قراردادش با باشگاه پارس جنوبی جم، اظهار داشت: یک سال و نیم در تیم پارس جنوبی بودم و شاید برای من بهترین انتخاب تمدید قرارداد با این تیم بود. از طرفی این فرصت را پیدا کردم یک فصل جدید را با فراز کمالوند تجربه کنم.
وی در مورد تیم جوان پارس‌ جنوبی گفت: فکر نمی‌کنم جوان بودن بازیکنان صدمه‌ای به تیم بزند چرا که فراز کمالوند کارش را بلد است و قبلا توانایی‌هایش را نشان داده است. به نظرم فصل خوبی در انتظار پارس جنوبی است. از طرفی برخلاف برخی تصورات بعید می‌دانم نفرات جدید باری بر دوش بازیکنانی مثل من باشند. بلکه نیروی جوانی آنها به برخی بازیکنان با تجربه مثل من، ابراهیمی و خالقی‌فر کمک می‌کند.
بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد جدایی برانکو از این تیم گفت: رفتن برانکو از پرسپولیس اتفاق خوبی نبود. این مربی اگر در پرسپولیس می‌ماند شرایط برای این تیم در فصل آینده بسیار بهتر می‌شد. بدون شک رفتن او به پرسپولیس صدمه می‌زند، ولی امیدوارم با حمایت هواداران و توانایی مربی جدید این تیم، جای خالی برانکو احساس نشود و این تیم همچنان قدرتمند باقی بماند.
نوری در پایان خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم برانکو ساختار تیمی خوبی برای پرسپولیس درست کرده بود. بدون شک جدایی او کم کاری مسئولان بود و آنها باید سعی می‌کردند برانکو را حفظ کنند، اما حالا که رفته است باید دید مربی جدید چه کار خواهد کرد. به نظرم برای حفظ برانکو آن طور که باید انرژی صرف نشد و در حق پرسپولیس کم کاری کردند. البته در فوتبال ما همیشه از این کم کاری‌ها می‌شود و مشکلات تکراری وجود دارد.
The post نوری: برای حفظ برانکو کم کاری کردند appeared first on پندار.