مجله مرد روز

تقریبا اکثر روزها حتی یک کلمه هم حرف نمی زنم

آیا آدمهای دیگری هم هستند که کم یا اصلا حرف نمی زنند؟ من که هر چه حرف و گفتگو هست با  شبکه های اجتماعی و ایمیل  انجام می دهم و واقعا خیلی از روزها یک کلام هم حرف نمی زنم. دلیلی هم پیدا نمی شود که حرف بزنم. مشکلی هم معمولا ندارم.
من از تنهایی ام ش...

برخورد یک شهاب با قدرت ۱۰ بمب اتم با زمین

دانشمندان بعد از جمع آوری اطلاعات ناشی از یک انفجار بزرگ، متوجه شده اند یک شهاب با وزن  ۱۵۰۰ تن در دریای بین آلاسکا و روسیه سقوط کرده است. این شهاب ۱۰ متری در  دسامبر گذشته بالای دریای « برینج» به خاطر سرعت و تصادم با جو زمین آتش گرفت و منفجر شد....

جمع آوری زباله‌ها توسط مردم با trashtag#

این اواخر موج جدیدی از فعالیت اجتماعی در همه جای سیاره ما برای کاهش زباله از کنار سواحل، رودخانه ها، جنگل و حتی محله های درون شهرها شروع شده است. افراد و گروه های مختلف حرکتی را با  عنوان

دعوای خیابانی و دفاع در برابر ۴ ضربه شایع

هزاران دلیلی بیخود و ناگهانی وجود دارد که خود را در برابر فردی می بینید که مطمئن است باید به یکباره ضربه ایی به شما وارد آورد. فرقی هم نمی کند که شما تلاش تان را برای مهار دعوا و خشونت کرده باشید.
مردی که در ویدئوهای زیر دارد نحوه دفاع در برابر ۴...

ملاقات نخست وزیر نیوزیلند با بازماندگان حمله تروریستی

نخست وزیر نیوزیلند Jacinda Ardern برای همدردی و حمایت معنوی و عاطفی با مسلمانان کشورش، با حجاب کامل به سراغ بازماندگان قربانیان حمله تروریستی رفت.
وی در یک کنفرانس مطبوعاتی با صراحت تمام قول داد که حمل و دستیابی به مسلسل و اسلحه نیمه اتوماتیک را ...

امیلی همخانه جدید من است

همخانه من یک دختر فرانسوی است که تازه به استرالیا آمده … وقتی برادرم یک اتاق خانه را گذاشت توی وبسایت اِیر بی اَند بی برای اجاره بهش گفتم من سکسیست نیستم ولی حتی الامکان اتاق را به یک مرد اجاره بده، مستاجر زن ممکن است دردسرش بیشتر باشد. احتمال دا...

شاید جای حاجی فیروز در موزه‌ها و بایگانی‌ها است

حاجی فیروز در عمومی ترین حالتی که همه ایرانیان می شناسند یک غلام یا خدمتکار است. به تعبیری دقیق تر یک برده سیاهپوست است و مخاطب مقدار زیادی از ترانه ها یا سرودهایش نیز« ارباب» است.
ارباب خودم، «سامبولی بلیکم»
ارباب خودم، سرِ تو بالا کن
ارباب خودم...

ترانه‌ افریقایی کوبایی

این روزها کوبای ها هرچه بیشتر از خواننده جدیدشان Erick Alejandro Rodríguez می شنوند باز هم گویا سیر نمی شوند. ترانه « من می روم» به شکل جذابی آدمها را به رقص وا می دارد.

 

موسیقی فانک، ریتم افریقایی کوبایی و موسیقی پاپ نیجریه، ترکیبی است که ...

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مجله مرد روز