مجله مرد روز

انگار بدحجابی پولی می‌شود

شاید یکی از خوشحال کننده ترین اتفاق این روزها، خبر جریمه کردن زنان در خودروها و اماکن عمومی به خاطر بی یا بد حجابی است. گویا حجاب دیگر امری قدسی و ایمانی نیست و حالا می شود با پرداخت مبلغی پول از بی حجابی لذت برد!
اگر کار به همین روال پیش برود شا...

سلمانی برای شش فرم و حالت سر مردان

یکی از دلایل اصلی تغییر ناگهانی و مطبوع در قیافه مردان، هماهنگ بودن فرم سرشان و اصلاحی که سلمانی با تجربه و خوش ذوق برای شان انجام داده است.
اما متاسفانه اغلب سلمانی های مردانه، اطلاع کافی در باره انواع فرم سر مردان ندارند و به همان نسبت هم قادر ...

تلقی نادرست بزرگسالان از نیاز عاطفی

نیاز عاطفی برای کودکان ضروری و مفید است چون آنها هنوز فرق بین نیاز فیزیکی و نیاز عاطفی را نمی دانند. یک کودک به خاطر گرسنه یا تشنه بودن به راحتی گریه می کند. همان کودک به خاطر به دست نیاوردن یک اسباب بازی هم گریه خواهد کرد.
کودکان به خاطر کامل نب...

پیوند مغز انسان و کامپیوتر، ماجراجویی جدید علمی الون ماسک

میلیاردر معروف الون ماسک که ثروتش را از طریق ریسک و بلندپروازی در دنیای اختراعات به دست آورده است آدم معمولی نیست. ذهن کنجکاو او زمینه های یک تحول بزرگ در صنعت ماشین سازی را ایجاد کرده است. ساخت و فروش موفقیت آمیزماشین برقی تسلای او نشان داد که ت...

هنوز خوبیم

سرم رو از گوشی بالا آوردم دیدم پیرمردی وسط اتوبوس دراز کشیده! اتوبوس ازدحام ساعات شلوغ رو نداشت. چند مسافر شروع به کردند به رسیدگی… یکی از گرمازدگی میگفت دیگری از افتِ فشار.
-کسی همراه خودش آب نداره؟
ما مردها به همدیگه نگاه کردیم کسی همراه خودش آ...

اشعار اروتیک یک شاعره ایرانی

از اغواها و غوغاها… تمنّاها و حسرت‌ها
من دوست دارم از تو شدن را؛ در تو بودن را؛  در من شدن‌اَت را؛ در من بودن‌اَت را؛ بر من بودن‌اَت را؛ سلّول‌های من، دگردیسی‌‌اَم از روح به تن را در تو می‌رقصند؛ وقتی که اسپرم‌های شفّاف‌اَت سپیدیِ صورت‌‌اَم را فر...

مردان بی‌مرام این شکلی هستند – ۱

جوانمردی به نظر می رسد کمیاب شده است شاید به خاطر این که سنت و اخلاق قدیمی چنان با سرعت زیاد فرو می ریزند که فرصت ایجاد یک رفتار جوانمردانه جدید فراهم نمی شود.
اما با وجود بلبشو و هیاهوی دنیای معاصر، یافتن رفتار جوانمردانه، زیاد سخت نیست.

 
 
Im...

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مجله مرد روز