euronews

ترزا می: همه‌پرسی دومی برای برکسیت در کار نخواهد بود

به نظر می‌رسد نقشه دوم یا همان پلان بی ترزا می برای برکسیت، عملا نقشه دومی نیست. این مساله احتمال خروج بی‌توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا را بیش از پیش قوت می‌بخشد.

معاون وزیر خارجه لهستان گفتگوهای خود در تهران را سازنده خواند

معاون وزیر امور خارجه لهستان پس از گفتگو با مسئولان وزارت خارجه ایران هدف از برپایی کنفرانس ورشو را صحبت در باره مشکلات موجود و دست یابی به روندی برای تقویت ثبات در منطقه خوانده و تاکید کرده است که نتیجه این اجلاس تاثیری منفی در روابط با تهران...

جام ملت‌های آسیا؛ حذف عربستان، صعود کانگوروها و پیروزی خفیف میزبان

تیم ملی ژاپن با این برد راهی مرحله یک چهارم نهایی شد و در صورت برتری در این مرحله مقابل ویتنام حریف برنده دیدار ایران و چین در نیمه نهایی خواهد شد.

صربستان میان دو اتحادیه؛ اتحادیه اوراسیایی یا اتحادیه اروپا؟

پروفسور لاگونتا در پایان به موضوع دو راهی صربستان میان اتحادیه اروپا و اتحادیه اقتصادی اوراسیایی اشاره کرد و گفت در جامعه این کشور، درصد قابل توجهی از مردم طرفدار روسیه به شمار می‌آیند.

گرانی سوخت؛ ایتالیایی‌ها بعد از ۸۴ سال هنوز مالیات جنگ اتیوپی را می‌دهند

بهای سوخت در ایتالیا بیش‌تر از فرانسه است و این کشور یکی از بالاترین بهای بنزین و گازوئیل در میان کشورهای اروپا را دارد. آیا اعتراض جلیقه زردها به ایتالیا هم می‌رسد؟

واکنش مسکو به تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا: تلافی می‌کنیم

تحریم ها در واقع بر ضد افرادی اعمال شده است که از سوی غرب به دست داشتن در ماجرای سوء قصد به سرگئی اسکریپال، جاسوس سابق روسیه در بریتانیا متهم شده اند.

رایزنی وزرای اروپایی درباره ایران: ساز و کار ویژه تجاری و کنفرانس لهستان

وزرای امور خارجه اروپا قرار است در مورد این که در چه سطحی در این کنفرانس شرکت داشته باشند، با یکدیگر رایزنی کنند.

متن نامه وزرای روحانی به رهبر ایران چه بود؟

چندی پیش نمایندگان اصولگرا از نگارش نامه برخی وزرای دولت حسن روحانی به رهبر ایران خبر دادند و اینکه وزرا در این نامه تهدید به استعفا کرده‌اند. حالا یک نماینده مجلس جزییات آن نامه را در تویترش مطرح کرده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - euronews