euronews

انتخابات پارلمان اروپا؛ شهروندان ایتالیا از مشکلات خود می‌گویند

در حالی که تنها پنج هفته تا برگزاری انتخابات پارلمانی اروپا باقی مانده است یورونیوز در ادامه سفر جاده ای خود به پای سخنان رای دهندگان ایتالیایی نشست. خبرنگاران یورونیوز در سفر پنج روزه خود به شهرهای مختلف ایتالیا رفتند. این گزارش ویدئویی را ببینید.

نادر انتصار در گفتگو با یورونیوز: نفوذ عربستان در عراق بیشتر می‌شود

استاد ممتاز دانشگاه آلابامای جنوبی آمریکا در گفتگو با یورونیوز فارسی می‌گوید: کار ایران برای حفظ جایگاه کنونی‌اش در عراق دشوار خواهد بود.

سفر نماینده اتحادیه اروپا به ایران در چارچوب گفتگوهای صلح افغانستان

رولاند کوبیا، نماینده اتحادیه اروپا در امور افغانستان برای گفتگو درباره صلح افغانستان چهارشنبه گذشته به ایران رفت و با مقامات وزارت خارجه دیدار و گفتگو کرد.

هر آنچه که باید درباره همه‌پرسی اصلاح قانون اساسی مصر بدانید

حامیان این طرح معتقدند که آقای سیسی باعث ثبات در مصر شده است و زمان بیشتری برای اصلاحات اقتصادی نیاز دارد. منتقدان می‌گویند ترس این را دارند که تغییرات، پس از سرکوب گسترده امنیتی، فضا را برای مخالفان محدود کند.

کاریکاتور تاثیرگذار هنرمند فرانسوی در انتقاد به کمک ثروتمندان برای بازسازی نوتردام

«من می‌توانستم چیزهای دیگری را هم (درباره این موضوع) روی کاغذ بیاورم. می‌توانستم قایق‌های (مهاجران) در دریای مدیترانه را بکشم. می‌توانستم بی‌خانمان‌های پاریس را بکشم یا کودکان یمن را. کلیساهای سوخته (بحران‌ها) زیادی در سراسر دنیا وجود دارد.»

«دستگیری ده‌ها جاسوس در مراکز حساس» و برخورد با صدها گروه در ایران

«در برابر آمریکا، سیا شبکه جاسوسی این کشور ۲۹۰ جاسوس در کشورهای مختلف از جمله ایران شناسایی شدند و تبادل اطلاعاتی با کشورهای دوست صورت گرفت و ارتباط با آن با منابع به هم ریخت.»

دختر ۱۹ ساله بنگلادشی به‌دلیل گزارش کردن آزار جنسی به آتش کشیده شد

طبق برنامه طراحان این نقشه، قرار بود این اتفاق خودکشی عنوان شود اما نقشه آن‌ها زمانی خنثی شد که با سوختن روسری‌ای که دست و پای این دختر با آن بسته شده بود، او توانست خود را رها کند و در حالیکه در آتش می‌سوخت از پشت بام به طبقه پایین رفت.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - euronews