euronews

تنش در روابط ترکیه و مصر؛ جدال لفظی بین اردوغان و قاهره ادامه دارد

وزیر خارجه مصر در واکنش به اظهارات رئیس جمهوری ترکیه مبنی بر لزوم محاکمه بین‌المللی دولت مصر به دلیل کشته شدن آقای مُرسی، از آقای اردوغان خواست از اظهارنظرهای «غیرمسئولانه» پرهیز کند.

پایان سفر کوتاه فرستاده ویژه ماکرون به تهران

امانوئل بن، فرستاده ویژه ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه تهران را پس از کمتر از یک شبانه روز ترک کرد. وی گفته بود برای کاهش تنش ها به ایران سفر می کند اما پس از سفر نگفت با چه مقامات ایرانی صحبت و گفتگو کرده است.

تپانچه‌ «خودکشی» ونسان ون‌گوگ به قیمت ۱۸۳ هزار دلار فروخته شد

اوکشن‌آرت پذیرفته است که نمی توان کاملا مطمئن بود که نقاش افسانه‌ای تاریخ هنر با این تپانچه خودکشی کرده بود با این حال گفته است که شواهدی وجود دارد که ون‌گوگ با این تپانچه «خودکشی» کرده است.

پیام مستتر در سرنگونی پهپاد آمریکا: از تهدید سلامی تا افزایش قیمت نفت

حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب ایران، روز پنجشنبه ۳۰ خرداد طی یک سخنرانی در استان کردستان، با اشاره به هدف قرار دادن یک فروند پهپاد آمریکا در خلیج فارس، مرزهای ایران را خط قرمزی دانست که «هر دشمنی به آن تعرض کند، برنخواهد گشت و نابود...

جزیره‌ای در نروژ به دنبال ایجاد نخستین شهر بدون زمان و ساعت در جهان

ساکنان این جزیزه خواستار آن هستند که ساعت کار برای کار و تجارت در این جزیره لغو شود و ساکنان اجازه داشته باشند هر آنچه را می خواهند در هر زمانی که مایلند انجام دهند زیرا مناسبات شان با زمان با دیگر نقاط جهان متفاوت است.

یک مقام آمریکایی: ایران پهپاد تجسسی ما را بر فراز آبهای بین المللی سرنگون کرده است

این مقام آمریکایی بدون اشاره به زمان سرنگونی این پهپاد از اقدام ایران بعنوان یک «حمله غیرمنتظره» یاد کرده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - euronews