خبرگزاری برنا

هزینه‌های گزاف و مازاد دوره‌های آموزش رانندگی برای چیست ؟ / نیروی انتظامی با متخلفان برخورد خواهد کرد

سجاد خسروی گفت: گاهی اوقات در برخی آموزشگاه‌های رانندگی کشور هزینه‌های بیشتری دریافت می‌شود که این تخلف است و در صورت محرز شدن این تخلفات مطابق قوانین با آموزشگاه خاطی برخورد خواهد شد.

شرایط برای تصویب و اجرایی کرن FATF فراهم است/ مسئولین برای تصویب FATF از طریق رفراندوم به جمع بندی نرسیده‌اند

رئیس سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به این سوال که برای تصویب FATF آیا نیازی به برگزاری رفراندوم نیست، گفت: فکر می‌کنم سازوکار قانونی به صورت عادی برای تصویب و اجرایی کردن آن 4 لایحه مرتبط به FATF کاملا فراهم است.

چرا مشق شب حذف نشد؟/ ارائه زیرساخت‌های لازم برای حذف تکالیف شبانه

داوود محمدی گفت: معتقدم کارهای آموزشی دانش آموزان باید در مدرسه و با هدایت معلمین انجام شود. ولی باید پیش از آن تمهیدات و برنامه ریزی های لازم صورت گیرد و مدارس آمادگی پذیرش این اتفاق را داشته باشند.

احتمال تفکیک وزارت ورزش و جوانان پیش از برگزاری انتخابات مجلس/ تعداد تولید خودرو کاهش یافته است

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با حضور در خبرگزاری برنا در خصوص مسائلی از جمله: طرح تفکیک وزارت ورزش و جوانان، fatf، بودجه 98، قانون منع به کارگیری بازنشستگان و... به گفت‌وگو پرداخت که در ادامه از نظر می‌گذرانید.

جوانان در دوران انتخابات نقش اساسی دارند/ فراکسیون زنان بیانیه رهبری را اجابت می‌کند/ با استفاده از جوانان صنعت کشور پویاتر خواهد شد

رییس فراکسیون زنان در مجلس گفت: باید در حوزه صنعت بیشتر شاهد حضور جوانان باشیم تا چرخ صنعت کشور پویا شود و به جایگاه اصلی کشور در منطقه، خاورمیانه و در جهان بتوانیم دست پیدا کنیم.

گفتند کاری کنید شورای نگهبان زنان را رد صلاحیت کند/ در بحث حجاب حق درک و انتخاب را بی تردید نادیده گرفته ایم / اسنادی که منت...

معصومه ابتکار نخستین زن ایرانی است که پس از انقلاب ۱۳۵۷ وارد هیئت دولت شد.او بیشتر به‌خاطر نقش خود در تصرف سفارت آمریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ و ۸ سال ریاست سازمان حفاظت محیط زیست ایران در دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی و ریاست مجدد وی بر این سازمان در...

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خبرگزاری برنا