خبرگزاری برنا

بانوی دروازه‌بان نهاوندی به ذوب آهن اصفهان پیوست

سنگربان نهاوندی و ملی پوش فصل گذشته وچان کردستان پس از آن‌که با مدیران وچان برای فصل جدید به توافق نرسید، به جمع سبزپوشان اصفهانی اضافه شد و شاگرد میترا چین‌سری شد.

مسوولین ورزش استان به گسترش ورزش همگانی توجه ویژه ای دارند / لزوم برنامه ریزی های جهت دار برای موفقیت مدال آوران و ورزشکار...

دکتر احمد دنیامالی در گفتگویی که در حاشیه دیدار مسوولان ورزشی استان با برخی از نمایندگان استان صورت گرفت ،گفت : مسوولان و متولیان ورزش گیلان به بحث توسعه و گسترش ورزش همگانی در جامعه توجه ویژه ای دارند.

تکمیل پروژه‌های بزرگراهی البرز با جدیت دنبال می شود

استاندار البرز گفت: روند تکمیل پروژه کمربند شمالی کرج و فاز ۲ و ۳ آزادراه چرمشهر آبیک در البرز با جدیت دنبال می شود و در این راستا رصد دقیق میدانی و تشکیل جلسات تخصصی به صورت مستمر ادامه دارد.

لزوم رفع سریع مشکل نقاط بحرانی و آبگرفتگی معابر/قصور در خدمات رسانی به مردم از هیچ مدیری پذیرفتنی نیست

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: نقاط بحرانی و آبگرفتگی معابر در فصل باران باید رفع مشکل قرار گیرند.

شهرستان کارون اولویت اول هزینه ۵۰ میلیون یورو ی اختصاصی صندوق توسعه ملی

استاندار خوزستان گفت: با توجه به اینکه شهرستان کارون اولویت اول ما در هزینه ۵۰ میلیون یورو ی اختصاصی از طرف صندوق توسعه ملی است، دستور دادیم مشکلات شهرستان کارون را به طور اساسی حل کرده و به سر انجام برسانیم تا دیگر شاهد مشکلات دو سال گذشته که در...

خانه اربابی بهاءالملک؛ بیانگر بخشی از تاریخ همدان در جنگ‌های جهانی

کتاب «خانۀ اربابی بهاءالملک» با نگاه و روایتی جدید و دقیق، به تاریخ، فرهنگ، معماری و هنر استان همدان در بازۀ زمانی 1263 تا 1333 هجری قمری، با قلم «خسرو محمدی» از مجموعۀ دانش‌نامۀ استان همدان منتشر شد.

برگزاری ۴۰ مولودی‌خوانی در ۴۰ مسجد کردستان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از برگزاری ۴۰ مولودی‌خوانی هم‌زمان با هفته وحدت به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس در ۴۰ مسجد استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خبرگزاری برنا