خبرگزاری برنا

درصد اعتیاد درشهرستان ما بسیار کمتر از سایر شهرستان ها است

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: درصد اعتیاد در فیروزکوه بسیار کمتر از سایر شهرستان ها است که نشان دهنده اقدامات مناسب ستاد مبارزه با مواد مخدر این شهرستان است و فیروزکوه می تواند در زمینه مبارزه با اعتیاد الگوی موفقی برای سایر نقاط کشور باشد.

جایگزین کامپیوترهای شخصی با رزبری پای 4 ممکن است؟

رزبری پای 4 به سخت افزاری مجهز شده که آن را هم سطح بعضی کامپیوترهای دسکتاپ قرار می دهند. این بورد در ازای 35 دلار مشخصاتی چون پردازنده چهار هسته ای 1.5 گیگاهرتزی، یک گیگابایت رم ، دو پورت میکرو HDMI با پشتیبانی از خروجی 4K، پورت اترنت گیگابیتی،...

اگر برجام از سوی همه طرف‌ ها به طور کامل اجرا می‌شد، امروز شاهد تحولات مثبت بودیم/ مذاکره مجدد نخواهیم کرد/ مکرون: سیاری ا...

رئیس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچ علاقه ای به افزایش تنش‌ها در منطقه نداشته و هرگز به دنبال جنگ با هیچ کشوری از جمله آمریکا نیست، تاکید کرد: ما همواره متعهد به توسعه ثبات و امنیت منطقه بوده و در این راستا تلاش خواهیم کرد.

کشف یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال کالای قاچاق در جاده ماهشهر به آبادان

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال در جاده ماهشهر به آبادان خبر داد.

تخریب نظام بانکی به نفع هیچکس نیست

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در دیدار با جمعی از مدیران شبکه بانکی کشور گفت: تضعیف وضربه زدن به بانک ها در دوران جنگ اقتصادی به مصلحت نیست؛ بنده در عین انتقاد ازبرخی کاستی های بانک ها، درجایگاه های مختلف از مدیریت بانک ها برای خدمت رسانی به مردم...

پارسال بیش از ۲۱۰ میلیون میلیارد تراکنش‌های بین بانکی انجام شده است

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: پارسال بیش از ۲۱۰ میلیون میلیارد تراکنش‌های بین بانکی انجام شده که ۱۰ برابر بیشتر از حجم نقدینگی در همان سال است.

دست کم برای چهار بار به پهپاد آمریکایی هشدار دادیم/ قطعا ما در جنگ اقتصادی با آمریکا هستیم

نماینده دایم ایران در سازمان ملل متحد در پاسخ به این سوال که آیا شما قبول دارید در جنگ با آمریکا قرار دارید، گفت: قطعا ما در جنگ اقتصادی با آمریکا هستیم.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خبرگزاری برنا