خبرگزاری برنا

دومین رویداد بین المللی کارآفرینی (تاک ۲) برگزار می‌شود

دبیر کمیته علمی رویداد و معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از برگزاری دومین رویداد بین المللی مجازی کارآفرینی تاک ۲ با همکاری پارک علم و فناوری و کمیته امداد امام (ره) استان خبر داد.

بیک وردی: توجه به فوتبال ساحلی نشانگر نگاه توسعه محور است

منصور بیک وردی، از اعضای کمیته استان‌های فدراسیون فوتبال و رئیس هیئت فوتبال استان البرز به شمار می‌رود با تمجید از حمایت‌های فدراسیون فوتبال اعلام کرد توجه به فوتبال ساحلی نشانگر نگاه توسعه محور است.

شرایط برای سرعت گرفتن عملیات اجرایی احداث پایانه مترویی آزادگان فراهم است

فاز نخست پروژه احداث پایانه 50 هکتاری آزادگان که محلی برای تعمیر و توقف قطارهای خط 3 مترو به حساب آمده و با بهره برداری ازآن امکان کاهش سرفاصله حرکتی قطارها در این خط میسر می شود، مراحل پیشرفت عملیات اجرایی را پشت سر می گذارد و برای تسریع در...

عدم محدودیت در واگذاری زمین برای احداث نیروگاه‌های خورشیدی

استاندار کرمان با بیان اینکه بهتر است جلوی اشتباهات گرفته شود، گفت: مشکل ما در حوزه انرژی های تجدیدپذیر، سرمایه گذاری نیست و در استان برای واگذاری زمین و حمایت از سرمایه گذاری در این حوزه هیچ محدودیتی نداریم.

ساماندهی مراکز غیرمجاز خرید و فروش ضایعات سطح شهر

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از ایجاد مرکز ساماندهی و تبادل پسماندهای خشک تفکیک شده در مبدا با هدف ساماندهی مراکز غیرمجاز خرید و فروش ضایعات در سطح شهر خبر داد.

انرژی؛ پاشنه آشیل اقتصاد کشور است

رئیس اتاق بازرگانی کرمان با بیان اینکه انرژی؛ پاشنه آشیل اقتصاد کشور است، گفت: در حال حاضر 86 میلیارد دلار یارانه انرژی در کشور پرداخت می شود و به همین دلیل هر سوء مدیریتی در چارچوب یارانه انرژی پوشیده است.

رضوانی: اعزام شناگران به مسابقات مسافت کوتاه قطر کار سختی بود

رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: با وجود شرایط سختی که وجود داشت، موفق به اعزام تیم به جام جهانی مسافت کوتاه قطر شدیم و خوشبختانه نتایج قابل توجهی نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها به دست آوردند.

هزار کیلومتر از راه های استان اصفهان نیازمند روکش است

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: هزار کیلومتر از راه های استان اصفهان نیازمند روکش است که رتبه اول خرابی راه های کشور را دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خبرگزاری برنا