رادیو فردا

مطالعه جدید: گردوغبار فزاینده در اصفهان حاوی فلزات سنگین سرطان‌زا است

بررسی‌های دانشگاهی نشان می‌دهد عناصری چون «کادمیم» و «سرب» در داخل محیط‌های مسکونی این شهر وجود دارد که ریسک ابتلاء به بیماری‌های سرطانی و غیرسرطانی را افزایش می‌دهد.

خامنه‌ای در دیدار با پزشکیان و نمایندگان خواستار شنیده شدن «صدای واحد» در کشور شد

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در دیدار خود را رئیس و نمایندگان دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی، خواستار «کمک» مجلس به مسعود پزشکیان برای «انجام وظایف» شد.

دیدار فرمانده سنتکام با مقامات ارشد نظامی مصر در بحبوحه تشدید حملات حوثی‌ها

فرمانده ستاد نیروهای مرکزی ایالات متحده در دیدار از مصر با مقامات ارشد نظامی قاهره در خصوص نگرانی‌های امنیتی مرتبط با جنگ غزه و دریای سرخ گفت‌وگو کرده است.

اسرائیل در پاسخ به حملات شبه‌نظامی‌ها، غزه، یمن و لبنان را بمباران کرد

خاورمیانه روز یکشنبه به علت خشونت‌های مرگبار دچار بحران شد و اسرائیل در پاسخ به حملات گروه‌های شبه‌نظامی مورد حمایت ایران، به سرعت به‌ترتیب غزه، لبنان و یمن را بمباران کرد.

هفتهٔ جاری ممکن است «گرم‌ترین هفته از ابتدای سال» در ایران باشد

اختلاف دمای بین گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق ایران به حدود ۴۰ درجه رسید و درحالی‌که دمای هوا در شوش خوزستان به ۵۰ درجه رسید، بخش‌هایی از اردبیل با حدود ۱۰ درجه خنک‌ترین دما را داشتند.

کارمند ساده، ابر بدهکار مالیاتی بود

گلنوش از یک روز صبح، به جای یک کارمند ساده‌ای که وقتش را پشت میز کارش می‌گذراند، تبدیل شد به یک سرمایه‌داری که میلیارد میلیارد بدهی مالیاتی داشت. او یک‌ روزه شد یک ابربدهکار مالیاتی که همه دربه‌در دنبالش بودند برود بدهی‌اش را پرداخت کند. این قسمت...

جنگنده‌های اسرائیل «یک انبار تسلیحات حزب‌الله» در جنوب لبنان را هدف گرفتند

گزارش‌ها حاکی از حملهٔ هوایی اسرائیل به «یک انبار تسلیحاتی» حزب‌الله لبنان در جنوب این کشور و همچنین حملات راکتی حزب‌الله به روستاهایی در شمال اسرائیل است.

افزایش فعالیت‌های هکری در پی اختلال جهانی فناوری اطلاعات

یک روز پس از اختلال گسترده جهانی در سیستم‌های فن‌آوری اطلاعات، شرکت‌های امنیت سایبری درباره افزایش فعالیت هکرها و حملات فیشینگ هشدار دادند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - رادیو فردا