رادیو فردا

عفو بین الملل: قلیان و بخشی در معرض خطر شکنجه و بدرفتاری بیشتر قرار دارند

یک مقام عفو بین الملل روز دوشنبه اول بهمن نسبت به وضعیت بازداشت مجدد سپیده قلیان و اسماعیل بخشی ابراز نگرانی کرد و گفت این نهاد بین المللی خواستار آزادی فوری این دو نفر است.

عفو بین‌الملل خواستار آزادی فوری اسماعیل بخشی و سپیده قلیان شد

رها بحرینی، پژوهشگر عفو بین‌الملل،‌ با انتقاد از بازداشت دوباره اسماعیل بخشی و سپیده قلیان گفت که مقام‌های امنیتی در تلاش هستند تا با ایجاد فضای رعب و وحشت، ‌مانع فعالیت‌های به حق کارگران شوند....

انقلاب اسلامی، مارکسیسم فرهنگی و «شرق‌شناسی وارونه»

چند سال پیش زمانی که فدریکا موگرینی، مسئول کنونی سیاست خارجی اتحادیه اروپا، به غزه سفر کرد یکی از رسانه‌های اسرائیلی او را «کمونیست و اسلام‌دوست» نامید. سخن این رسانه درباره چپگرا بودن او البته درست بود. اما اسلاموفیل نامیدن یک فعال سیاسی چپ‌گرا،...

«تغییر سیاست» اطلاع رسانی اسرائیل در قبال حملات به نیروهای ایران در سوریه

سخنگوی ارتش اسرائیل دوشنبه اول بهمن در رشته توییت‌هایی تاکید کرد که این کشور «حمله به اهداف شاخه قدس سپاه پاسداران ایران در قلمرو سوریه را آغاز کرده» و همزمان، به ارتش سوریه نیز نسبت به هر کوششی برای آسیب رساندن به اسرائیلی‌ها یا حریم اسرائیل از...

«ده‌ها نیروی امنیتی» افغان در حمله طالبان کشته شدند

یک مقام ارشد وزارت دفاع افغانستان گفت روز دوشنبه طالبان بیش از ۱۰۰ نفر از نیروهای امنیت ملی افغانستان را در یک پایگاه نظامی در ولایت میدان وردک کشته است.

آمریکا از روسیه خواست سامانه موشکی جدید خود را منهدم کند

آمریکا روز دوشنبه از روسیه خواست یک سامانه جدید از موشک های کروز که به ادعای واشنگتن «نقض مستقیم و مداوم» پیمان منع موشک های هسته ای میان برد است را منهدم کند و مسکو را به بی ثبات کردن امنیت جهانی متهم کرد.

دادستان دزفول: اسماعیل بخشی با حکم جلب دادسرا بازداشت شد

دادستان عمومی و انقلاب دزفول خبر هجوم نیروهای «مسلح ناشناس» به منزل اسماعیل بخشی، عضو هئیت مدیره سندیکای کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه را رد کرد و گفت که وی «متواری» شده بود.

«درخواست چند وزیر از خامنه‌ای» برای تسریع رسیدگی به لوایح پول‌شویی در مجمع

یک نماینده مجلس از درخواست شماری از «وزرای کابینه» دوازدهم از رهبر جمهوری اسلامی برای «تاکید مستقیم» وی در زمینه تسریع در بررسی لوایح پالرمو و سی‌اف‌تی در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.

پومپئو: متحدان آمریکا از اقدام آلمان در لغو مجوز هواپیمایی ماهان پیروی کنند

مایک پومپئو، وزیر امور خارجه آمریکا روز دوشنبه از اقدام آلمان در لغو مجوز هواپیمایی ماهان استقبال کرده و از کشورهای متحد آمریکا خواسته است تا از این اقدام برلین پیروی کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - رادیو فردا