رادیو فردا

«حمله هکرهای وابسته به چین» به سامانه ضدموشکی آمریکا در کره جنوبی

یک شرکت امنیت سایبری در آمریکا می‌گوید که هکرهای «وابسته به دولت چین» تلاش کرده‌اند تا در سازمانی که با سیستم موشکی ساخت آمریکا در کره جنوبی مرتبط است، نفوذ کنند.

نتانیاهو: طرح چند حمله تروریستی به سفارتخانه‌های اسرائیل شناسایی و خنثی شد

نخست وزیر اسرائیل روز چهارشنبه خبر داد که کشورش طرح «حمله تروریستی» به چند سفارتخانه اسرائیل و کشورهای دیگر در چند نقطه جهان را شناسایی و خنثی کرده است.

آژانس بین‌المللی انرژی: کاهش چشمگیر در کشف جهانی ذخایر نفت در سال ۲۰۱۶

طبق آمار آژانس بین‌المللی انرژی در تازه‌ترین گزارش این نهاد، پروژه‌های اکتشاف ذخایر جدید نفت به پایین‌ترین میزان خود در سال گذشته، ۲۰۱۶، رسید.

انتقاد ایران از پاکستان به دلیل «حضور و عملیات اشرار» در خاک این کشور

در واکنش به مرگ ده مرزبان ایرانی در استان سیستان و بلوچستان، سخنگوی وزارت خارجه ایران از دولت پاکستان خواست که درباره، به گفته او، «نحوه حضور و عملیات گروهک‌های شریر» در خاک خود پاسخگو باشد.

رشد خطرناک بدهی دولت به نظام بانکی

بررسی بدهی‌های دولت به شبکه بانکی و بانک مرکزی نشان می‌دهد علی‌رغم ظاهر با ثبات وضعیت اقتصادی و کنترل تورم در دوره دولت حسن روحانی اتفاقی در نظام بانکی، یعنی یکی از اصلی‌ترین منابع تامین مالی اقتصاد ایران، در حال رخ دادن بوده است.

شورای اروپا : روسیه و ایران از فهرست قرمز اینترپل برای بازداشت مخالفان سیاسی سوء استفاده می کنند

شورای اروپا اعلام کرد ایران و روسیه درمیان کشورهایی هستند که از فهرست قرمز پلیس بین الملل برای بازداشت مخالفان سیاسی، سوء استفاده می‌کنند....

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - رادیو فردا