خبرآنلای

بر اساس اعلام وزارت اطلاعات، دری‌اصفهانی جاسوس نیست/علت تخریب روحانی و ظریف چیست؟

ایلنا نوشت: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این‌که به‌گفته وزیر اطلاعات، موضوع پرونده دری اصفهانی، جاسوسی نیست، گفت که تخریب روحانی و ظریف دیکته مستمر گروه‌های مخالف دولت است.

وضعیت زنان ایرانی از «سلامت» تا «زایمان‌های زیر 18 سال»

ایسنا نوشت: «سلامت زنان» به عنوان یکی از محورهای اصلی تحکیم بنیان خانواده همواره باید مورد توجه سیاست گذاران کلان کشوری قرارگیرد؛ این در حالیست که بیماری‌های زنان و مجموعه اقدامات خاصی که لازم است در راستای بهبود وضعیت سلامتی آنان صورت بگیرد، جز...

63 متن نمایش برای چهاردهمین جشنواره تئاتر کُردی سقز پذیرفته شدند

دبیر چهاردهمین جشنواره تئاتر کُردی سقز گفت: 63 متن از بین 82 متن شرکت کننده در این رویداد پذیرفته شده اند و باید نمایش های خود را برای بازبینی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

بانه آذر ماه امسال میزبان یازدهمین جشنواره سراسری داستان نویسان کشور خواهد بود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بانه گفت: «مقدمات برگزاری جشنواره یازدهم از مهرماه 95 آغاز شده و پس از اطلاع رسانی گسترده در مجموع 1 هزار و 68 اثر شامل 763 داستان کوتاه، 98 داستان کودک و نوجوان و 27 مقاله به زبان فارسی و 137 داستان کوتاه،...

1200 خانوار شهری در بانه از نفت سفید برای تأمین انرژی استفاده می کنند

رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه بانه با اعلام این خبر گفت: «بیشترین مصرف سوخت مربوط به دو ماهه نخست و چهارماهه پایانی سال است و 85 درصد سوخت مورد نیاز برای فصول سرد امسال در 6 ماهه اول سال توزیع شده است».

هدف از موزه علم و فناوری ترویج علم و تربیت شهروند علمی است

معاون نمایشگاهی موزه ملی علم و فناوری گفت: هدف از موزه علم و فناوری ترویج علم و تربیت شهروند علمی است و باید دانش آموزان و مردم عادی با گذشته فناوری و علمی کشور آشنا شوند و بتوانند روش های غیر رسمی را که مکمل آموزش های رسمی است ارائه دهند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خبرآنلای