خبرآنلای

اینفوگرافیک | مروری بر هشدارهای رهبرانقلاب در مسئله رقابت‌های انتخاباتی

حضرت آیت الله خامنه‌ای - رهبر معظم انقلاب اسلامی - درباره مسئله رقابت‌های انتخاباتی خطاب به نامزدهای انتخابات و طرفداران آنها هشدارهایی بیان کردند که مهم‌ترین آنها را می‌بینید.

پاسخ فدراسیون فوتبال به ادعای بانوی خط‌خورده از تیم‌ملی

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: فدراسیون فوتبال در پی درج انتشار ادعای شیوا امینی در فضای مجازی مبنی بر خط خوردن از فهرست تیم ملی به دلیل عدم رعایت حجاب اسلامی، اطلاعیه ای را صادر کرد.

مولاوردی: نهاد خانوده نیازمند حمایت جدی‌تر است/ شکاف رو به افزایش بین دهک‌های درآمدی

مهر نوشت: معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: گسترش فردگرایی به فرسایش ساختارهای جمعی و در برخی از موارد به زوال نهاد خانواده می‌انجامد.

چراغ سبز وزیر خارجه انگلیس برای همراهی آمریکا علیه سوریه

ایرنا نوشت: بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس روز پنجشنبه بار دیگر به صورت تلویحی، از پشتیبانی لندن از حملات احتمالی نظامی آمریکا علیه مواضع دولتی سوریه خبر داد.

تصاویر | ساخت پناهگاه شخصی برای محافظت در برابر حملات اتمی

در گزارش زیر «سچیرو نیشیموتو» رییس کمپانی ژاپنی «شِلتِر» را در حال تبلیغ نمونه اتاق و پناهگاه ساخته شده این کمپانی برای محافظت در برابر حملات اتمی در زیر زمین خانه‌اش در اوزاکا مشاهده می‌کنید.

کجا بودیم، کجا هستیم - رشد ٥٥ درصدی اجرای نمایش در گیلان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان این که در دولت تدبیر و امید، دو هزار و ٩٧٥ سانس نمایش در گیلان اجرا شد؛ از رشد ٥٥ درصدی تعداد اجراها نسبت به چهار ساله دولت دهم خبر داد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خبرآنلای