خبرآنلای

پاسخ شهردار سابق کرج درباره نیروهای مازاد و بدهی های شهرداری!

تهران پرس نوشت: شهردار سابق کرج درباره وضعیت نیروهای مازاد که منجر به افزایش هزینه های جاری شهرداری شده و همچنین در خصوص وضعیت بازپرداخت بدهی ها پاسخ گفت.

فیلم | ضمانت وام ۲ میلیارد تومانی مهران مدیری چه بود؟

در ویدئوی زیر گوشه هایی از جلسه رسیدگی به پرونده متهمان موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج را مشاهده می کنید که در آن درباره وام دو میلیارد تومانی مهران مدیری صحبت شده است.

فرصت دفاع در صداوسیما را به همه جناح‌ها و گروه‌ها بدهیم

انتخاب نوشت: فاطمه ذوالقدر، نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر این که ارتزاق صداوسیما از بیت‌المال است گفت این رسانه باید به تمامی افرادی که با انواع اتهامات، از هر جناح، صنف، گروه و دسته روبه‌رو شدند، فرصت دفاع بدهد.

بیش از ۳۲ تن فرآورده خام دامی در چهارمحال و بختیاری ضبط و معدوم سازی شد

مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: در ۳ ماهه نخست امسال بیش از ۳۲ تن فرآورده خام دامی غیر بهداشتی در چهارمحال و بختیاری ضبط و معدوم‌سازی شد

پیگیری روزانه وضعیت دریاچه ارومیه از مهم‌ترین خواسته‌های رئیس‌جمهوری است

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست هدف سفر به ارومیه را ارائه گزارش عملکرد دستگاه اجرایی در اجرای پروژه‌های احیای دریاچه ارومیه به رئیس جمهوری عنوان کرد و گفت: پیگیری روزانه وضعیت دریاچه ارومیه یکی از مهم‌ترین خواسته‌های دکتر روحانی است.

عربستان نتوانست افزایش تولید نفت خود را در بازار بفروشد

تسنیم نوشت: دولت عربستان، تحت فشار رئیس جمهوری آمریکا تولید نفت خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است، اما اکنون ریاض به این نکته پی برده که بازارهای جهانی احتمالا هنوز به این میزان افزایش عرضه احتیاج ندارند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خبرآنلای