خبرآنلای

واکنش قطر به باز شدن گذرگاه عربستان به روی حجاج این کشور

ایسنا نوشت: وزیر خارجه قطر در واکنش به اقدام باز کردن گذرگاه زمینی از سوی عربستان به روی حجاج کشورش با استقبال از این موضوع گفت: ما از این اقدام عربستان استقبال می‌کنیم.

همه چیزهایی که باید درباره کسوف کامل هفته آینده بدانید

روز دوشنبه، ۲۱ اوت، خورشیدگرفتگی کامل از نواری جغرافیایی از شمال غرب تا جنوب شرق آمریکا قابل مشاهده خواهد بود. سایر بخش‌های آمریکا شاهد گرفتگی نسبی خورشید توسط ماه خواهند بود.

روحانیان پیشگامان مقابله با جنگ نرم دشمنان و ضد انقلاب هستند

رییس موسسه حکمت وفلسفه کشور با بیان اینکه روحانیان پیشگامان مقابله با جنگ نرم دشمنان و ضد انقلاب هستند، گفت: نقش روحانیان پس از پیروزی انقلاب اسلامی بی‌بدیل است

سردار نقدی: دشمنان توطئه جدیدی به نام استقلال کردستان عراق را طرح ریزی کرده‌اند

ایسنا نوشت: معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه گفت: دشمنان اسلام امروز برای ضربه زدن به اسلام توطئه جدیدی را به نام استقلال کردستان عراق طرح ریزی کرده‌اند، غافل از اینکه این توطئه دشمنان هم نشدنی است و راه به جایی نخواهد برد.

داور بازی پرسپولیس به اشتباهش اعتراف کرد/ قصد و غرضی در کار نبود

داور دیدار پرسپولیس - سیاه‌جامگان در هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به اشتباهات خود در این دیدار اعتراف کرد.

تهدید مدیرعامل یک شرکت هواپیمایی درباره پروازهای مشهد

ایسنا نوشت:به دنبال برخی شایعات درباره‌ دستگیر شدن مدیرعامل شرکت هواپیمایی زاگرس در فرودگاه مشهد، وی اعلام کرد که شخص دستگیر شده رییس ایستگاه این شرکت هواپیمایی بوده و در صورت ادامه چنین رفتارهایی امکان توقف پروازهای این شرکت هواپیمایی به مشهد...

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خبرآنلای