irna خبرگزاری جمهوری اسلامی

باخت اجباری برای گریز از حریف اسرائیلی/ حرکت ارزشی کاراته کای ناشنوا

تهران -ایرنا- «کامران رضائی نژاد» کاراته کای ناشنوای ایران در جریان مسابقات المپیک ناشنوایان برای قرار نگرفتن در مقابل حریفی از اسراییل به حریف ترکیه ای خود باخت.

افتتاح کارخانه خودروسازی اتفاق مبارکی برای مردم استان است

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: افتتاح کارخانه خودروسازی کرمانشاه در شهرستان صحنه اتفاق مبارکی برای تمامی مردم این استان است که با حمایت های همیشگی دولت و وزارت صنعت و معدن اتفاق افتاد.

معاون استاندار خراسان رضوی: مشارکت دادن مردم از جمله بانوان تکلیف دولت است

مشهد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: مشارکت دادن مردم از جمله بانوان به عنوان نیمی از جمعیت فعال اجتماع در تصمیم سازی و تصمیم گیری تکلیف دولت است.

اختصاص بیمه ترجیهی به محصول خرمای استان کرمان

کرمان - ایرنا - مدیرکل دفتر میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: بیمه ترجیهی به دلیل وارد آمدن خسارات سنگین به نخلداران شرق استان کرمان به محصول خرمای این منطقه اختصاص یافت.

پافشاری ترامپ بر لغو طرح بیمه درمانی اوباما

تهران - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه با انتقاد از طرح بیمه درمانی دوره رئیس جمهوری قبلی این کشور موسوم به اوباماکر، از جمهوریخواهان خواست به وعده خود در مورد لغو این طرح و...

نماینده ولی فقیه در سپاه:انقلابی زدایی از انقلاب خطری جدی است

تهران - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سپاه با تأکید بر اینکه پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی رسالت خطیری است که با بازنشستگی پایان نمی پذیرد، گفت: انقلابی زدایی از انقلاب خطری جدی است که باید مورد...

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - irna خبرگزاری جمهوری اسلامی