خبرگزاري فارس

بارزانی: مردم کردستان به همه‌پرسی "آری" گفتند/ بغداد به نتایج احترام بگذارد

رئیس منطقه کردستان عراق در گفت‌وگوی تلویزیونی گفت که دیگر زمان تهدید گذشته و بغداد باید به نتایج همه‌پرسی احترام بگذارد.

العبادی: هر کس از کردستان عراق نفت بخرد، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت

نخست وزیر عراق در نشست خبری خود اعلام کرد که نتایج همه‌پرسی به هیچ وجه قابل قبول نیست و در این خصوص هرگز وارد گفت‌وگو نخواهد شد.

آمانو خواستار شفاف‌سازی درباره یکی از بندهای «مبهم» برجام شد

مدیر کل آژنس بین‌المللی انرژی اتمی روز سه‌شنبه خواستار شفاف‌سازی درباره یکی از بندهای برجام شد که به ادعای وی تهران می‌تواند از آن برای ساخت سلاح‌های هسته‌ای استفاده کند.

3 میلیون خانوار مستاجر و زیر خط فقر هستند/ 19 میلیون بَدمسکن داریم

معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه وضعیت مسکن کشور همچنان نیازمند به کمک جدی همه دستگاه‌هاست، گفت: 19 میلیون نفر در کشور بدمسکن هستند.

عربستان درباره تلاش برای انجام تحقیقات مستقل در خصوص جنگ یمن هشدار داد

عربستان سعودی با ارسال نامه‌ای چند کشور را درباره پیشبرد قطعنامه‌‌ای که خواستار انجام تحقیقات مستقل درباره جنگ یمن است، تهدید کرده است.

عملیات آزادسازی مرکز شهرستان الحویجه تا 48 ساعت دیگر آغاز می‌شود

دبیر کل سازمان بدر و جانشین فرمانده نیروهای الحشد الشعبی بر سر آغاز عملیات آزادسازی مرکز شهر ستان الحویجه در کروکوک در سریع‌ترین زمان ممکن به توافق رسیدند.

انتشار کاریکاتور موهن پیامبر توسط وزیر دانمارکی

وزیر مهاجرت دانمارک با انتشار یک کاریکاتور موهن منتسب به پیامبر گرامی اسلام گفته که این کار نشانه وجود آزادی بیان در دانمارک است و دانمارکی‌ها باید به چنین کرای افتخار کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خبرگزاري فارس