درباره ما

درباره گزیده ها:

گزیده ها، وبسایتی خبری و ارائه کننده داغترین اخبار روز، گزیده شده با توجه به ابراز علاقه و دفعات اشتراک گذاری خواننده های پارسی زبان در شبکه های مختلف اجتماعی.

گزیده ها آژانس خبری نیست، بلکه آرشیو کاملی از پربازدیدترین اخبار در میان جامعه مجازی پارسی زبان، از تاریخ/سال .. تا به امروز میباشد. هر روز صبح دهها روزنامه و پایگاه خبری آنلاین دست به انتشار اخبار میزنند، که طبیعتا مرور تمامی تیترها و اخبار برای یک نفر ممکن نخواهد بود. گزیده ها اما محلی است، که شما به سرخط اخبار از زبان شهروند پارسی زبانی که تمام اخبار را مرور کرده، گوش میدهید!

گزیده ها خبر تولید نمیکند! بلکه کلیدی است برای دسترسی به اطلاعات فیلتر نشده و پر اهمیتی که روزانه توسط شما کاربرانی انتخاب میشود که برای اشتراک گذاری این اخبار تحت اجبار و یا ناگزیر به پاسخگویی به کسی نبوده اید!

گزیده ها، گزینشگر و بازتاب دهنده  پویای  پرطرفدارترین اخبار و رویدادهای روز از میان صدها وبسایت خبری و تحلیلیست. گزیده ها کار شما را آسان کرده و بازدید از سایتهای مختلف خبری را بر عهده میگیرد و از میان جدیدترین اخبار منتشر شده، پر طرفدار ترین ایشان را با توجه به دفعات به اشترک گداری یا ابراز علاقه مندی خواننده به این خبر در سایتهایی مانند فیس بوک،  گوگل پلاس و توییتر گزیده و در اختیار شما قرار میدهد. شما با بازدید از سایت گزیده ها روزانه از مهمترین موضوعات خبری روز و داغترین بحثهای جاری در بین ایرانیان سرتاسر جهان با خبر میشوید. مطالب این وبسایت به طور مرتب در حال به روز شدن میباشد.

گزیده ها وبسایتی خبررسان، بدون گرایش خواص جناحی یا سیاسی، بازتاب دهنده مهمترین مباحث و اخبار روز از زبان شبکه های مختلف خبری میباشد. مطالب موجود در گزیده ها عقاید شخصی این وبسایت نمیباشد و گردانندگان این وبسایت هیچ مسئولیتی در قبال مطالب منتشر شده در این وبسایت بر عهده نمیگیرند. مسولیت هر خبر متوجه نویسنده یا به عبارتی سایت منبع میباشد.

 

چگونگی همکاری با گزیده ها:

اگر شما نیز مایل هستید، سایت شما جزو سایتهای بازدید شده توسط گزیده ها قرار گیرد، میتوانید با داشتن شرایط زیر و پر نمودن فرمی که در انتهای این صفحه مشاهده میکنید، به ما بپیوندید:

شرایط همکاری:

1- همه وبسایتهای خبری پارسی زبان در خارج و داخل ایران میتوانند با ما همکاری کنند به استثناء وبسایتهایی وابسته به گروههای تروریستی.

2- وبسایت شما میبایست دارای سرویس "RSS" باشد.

3- قرار دادن لینک سایت گزیده ها در سایت شما.

 

فرم ثبت نام

 

تماس با گزیده ها:

gozideha@gmail.com