صدای آمریکا

قوه قضائیه به‌جای بررسی شکایت در مورد «شکنجه»، اتهامات تازه به توماج صالحی «تفهیم» کرد

سخنگوی قوه قضاییه از تفهیم اتهامات جدید «توماج صالحی» و صدور «قرار قانونی» برای او خبر داد. این در حالی است که شکایت او در مورد «آزار و شکنجه» توسط ضابطان امنیتی در اصفهان هنوز بررسی نشده است.

سخنگوی قوه قضائیه می‌گوید مدیران مرتبط با فساد واردات چای در بازداشت هستند

سخنگوی قوه قضائیه امروز سه شنبه ۱۴ آذرماه در نشست خبری هفتگی خود گفت که برخی از «مدیران و افراد ذی‌ربط» با پرونده فساد واردات چای با «قرارهای صادره تامینی» در بازداشت هستند و برخی نیز با صدور قرار وثیقه آزاد شدند.

رئیس اندیشکده زن و جامعه: از «بالاشهر تهران» تا «روستاهای کشور» کشف حجاب افزایش یافته 

رئیس «اندیشکده زن و جامعه» در یک برنامه‌ تلویزیونی اذعان کرد که آمار «کشف حجاب سر» در زنان، به‌صورت چشمگیری افزایش یافته است.

تکنولوژی در خدمت سرکوب؛ استفاده جمهوری اسلامی از دوربین‌های هوشمند تشخیص چهره 

استفاده از دوربین‌های هوشمند برای شناسایی افراد دارای حجاب اختیاری و به طور کلی بهره‌بردن از دانش و تکنولوژی روز برای سرکوب مخالفان در جمهوری اسلامی با انتشار تصویری از مترو مشهد پرده‌برداری شد.

نوید طوبیان: پایان کار حماس به دلیل وجود تونل‌ها ماه‌ها طول می‌کشد و سپس نوبت حزب‌الله خواهد بود

نوید طوبیان: پایان کار حماس به دلیل وجود تونل‌ها ماهها طول می‌کشد و سپس نوبت حزب‌الله خواهد بود

بودجه ۱۴۰۳ به بهارستان رسید؛ خزان معیشت، بهار نظامی

بودجه سال ۱۴۰۳ امروز در حالی توسط ابراهیم رئیسی به مجلس شورای اسلامی تحویل داده شد که کارشناسان با استناد به متن منتشر شده آن معتقدند با این بودجه وضعیت معیشتی مردم سخت‌تر خواهد شد و آنطور که به بودجه نظامی پرداخته شده و برای آن تضمین تحقق درنظر...

جامعه جهانی بهائیان: حکومت در تلاش برای فقیر کردن و تضعیف بهائیان است

جامعه جهانی بهائی با انتشار بیانیه‌ای به تشدید برخوردهای جمهوری اسلامی با شهروندان بهایی در ایران واکنش نشان داد و تاکید کرد که «تغییرات اخیر در سیاست‌های حکومتی، موجب تشدید تلاش‌ها برای فقیر کردن و تضعیف بیشتر بهائیان شده است.»

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - صدای آمریکا