صدای آمریکا

مهدی کروبی بعد از اعتصاب غذا به بیمارستان منتقل شد؛ دولت از قصد اعتصاب او مطلع بود

مهدی کروبی، یکی از رهبران معترضان سال ۸۸ که در حصر خانگی به سر می برد، بعد از یک روز اعتصاب غذا به بیمارستان منتقل شد. این در حالی است که آقای کروبی، پیش از شروع اعتصاب غذا نیز بخاطر مشکلات قلبی چند روز در بیمارستان بود. نزدیکان آقای کروبی می...

دیدگاه: چرا تهران از ملاقات سناتورهای آمریکایی با اپوزیسیون ایران وحشت دارد

رژیم ایران همواره سعی کرده است نقش «شورای ملی مقاومت ایران» و «سازمان مجاهدین خلق» را بی اهمیت و حاشیه ای نشان بدهد؛ با این وجود رسانه های عمده و مقام های جمهوری اسلامی ترس واقعی رژیم از این گروه را آشکار می کنند.

«پاریس هیلتون» بعد از دو دهه سکوت درباره انتشار فیلم رابطه جنسی‌اش را شکست

«پاریس هیلتون» بازیگر، خواننده، مدل و چهره مشهور دنیای هنر و سرگرمی سرانجام سکوت خود را شکست و برای نخستین بار درباره فیلمی که از رابطه جنسی او با دوست پسر سابقش منتشر شد، سخن گفت.

درخواست عراق از جامعه جهانی برای محاکمه داعش به جرم جنایت علیه بشریت

ابراهیم الجعفری در نامه‌ای به آنتونیو گوترس دبیرکل سازمان ملل متحد از او خواست برای جمع‌آوری شواهد مرتبط با جنایات احتمالی اعضای داعش علیه بشریت جهت برگزاری محاکمه آنها کمک کند.

اعلام آمادگی دبیرکل سازمان ملل برای میانجیگری در بحران شبه جزیره کره

آنتونیو گوترس با تاکید بر این که وقت آن رسیده از لفاظی‌ها کاسته و تمرکز بر دیپلماسی افزوده شود، گفت به آمریکا، روسیه، ژاپن، چین و دو کره گفته آماده است برای انجام گفت‌وگو میانجیگری کند.

اعتصاب غذای زندانیان سیاسی از گنجی تا کروبی؛ آخرین ابزار اعتراض

مهدی کروبی، از رهبران اعتراضات سال ۸۸ در حالی در بازداشت خانگی دست به اعتصاب غذا زده است که اعتصاب غذای زندانیان به عنوان ابزاری برای اعتراض به رفتارهای غیرقانونی حکومت طی سالهای اخیر بارها خبرساز شده است.

درخواست کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل از آمریکا برای مقابله با نژادپرستی

کارشناسان مستقل حقوق بشر سازمان ملل متحد در بیانیه ای مشترک همچنین خواستار انجام تحقیقات مستقل درباره حادثه مرگبار روز شنبه در شهر شارلوتزویل ایالت ویرجینیا شده‌اند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - صدای آمریکا