صدای آمریکا

کنترل کرکوک به دست ارتش عراق افتاد؛ پنتاگون طرفین را به مذاکره دعوت کرد

همزمان با اعلام ارتش عراق مبنی بر کنترل شهر کرکوک، وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا می گوید قصد ندارد به دولت عراق برای حضور در کرکوک انتقاد کند، در عوض از دولت مرکزی این کشور در بغداد و مقام های کرد در اقلیم کردستان عراق می خواهد درباره اختلافات...

پرزیدنت ترامپ: احتمال پایان توافق هسته‌ای وجود دارد| استقبال از لحن ایران

رئیس جمهوری آمریکا تنها سه روز بعد از سخنرانی و اعلام عدم پایبندی ایران به توافق هسته ای، می گوید پایان دادن کامل به توافق هسته‌ای کاملاً محتمل است. با این حال پرزیدنت ترامپ گفت: از اینکه لحن واکنش رهبران جمهوری اسلامی ایران، ملایم بود، خوشحالست...

تعداد کشته‌های انفجار سومالی به بیش از ۳۰۰ نفر رسید

انفجار روز شنبه سومالی بزرگ ترین حمله انفجاری در طی سالهای گذشته قلمداد شده است. انفجار در خیابان پررفت وآمد موگادیشیو صورت گرفت و ۳۰۰ تن نیز در حادثه زخمی شدند.

اتحادیه اروپا ضمن پشتیبانی از برجام از کنگره آمریکا خواست از آن محافظت کند

وزرای خارجه اتحادیه اروپا دوشنبه بیست و چهارم مهرماه با پشتیبانی از برجام، اعلام کردند این توافقنامه به رغم اظهارات پرزیدنت ترامپ، بخش کلیدی ای از تلاش برای جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای است.

دست «اد شیران» خواننده بریتانیایی شکست؛ کنسرت‌ها لغو می‌شود

«اد شیران» خواننده مشهور بریتانیایی هنگام دوجرخه سواری زمین خود و دست راستش شکست، او با انتشار عکسی در اینستاگرم از احتمال لغو کنسرتهای خود تا اطلاع ثانوی خبر داد.

شهردار تهران: ابعاد جدید پرونده املاک نجومی رسیدگی می‌شود

محمد علی نجفی، شهردار تهران، در نخستین نشست خبری پس از در اختیار گرفتن سمت خود، اعلام کرد که کمیته‌ای را برای روشن شدن وضعیت واگذاری املاک نجومی تعیین کرده است.

مخالفان مادورو در ونزوئلا نتیجه انتخابات فرمانداری ها را به چالش کشیدند

مادورو که در پارلمان ونزوئلا در اقلیت است یک مجمع ملی رقیب پارلمان برای خود درست کرده و می گوید همه فرمانداران باید سوگند وفاداری یاد کنند که از مجمع ملی اطاعت خواهند کرد. مخالفان دموکرات، مجمع ملی را به رسمیت نمی شناسند.

واکنش نیروهای تحت رهبری آمریکا به درگیری بین نیروهای عراقی و کرد در کرکوک

نیروهای تحت رهبری آمریکا در گیری بین نیروهای دولتی و کرد در شمال کرکوک را سوء تفاهم نامید. در بیانیه این گروه‌ها با اشاره به اینکه حرکت خودروهای نظامی عراق و کرد به دقت تحت نظارت است، این اتفاقات حرکاتی هماهنگ نامیده شده و نه حمله.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - صدای آمریکا