صدای آمریکا

سفیر افغانستان در کابل: تروریست، تروریست است و داعش و طالبان فرقی ندارند

علی احمد جلالی سفیر افغانستان در برلین بدون نام بردن از کشوری گفت «برخی دولتها ترجیح می دهند به جای اینکه با کابل معامله کنند، با ارتباط با گروههای مسلح داخل افغانستان منافع کشورشان را دنبال کنند.»

محدودیت برای ملی‌پوش فوتسال بانوان؛ بی‌حجابی در خارج، خط خوردن دائمی از تیم ملی

شیوا امینی، ملی پوش فوتسال بانوان ایران می گوید بخاطر انتشار عکس های بی حجاب در خارج از کشور، از سوی مقام های فدراسیون فوتبال و حراست برای همیشه از تیم ملی خط خورده است.

«کلینت ایستوود» در فیلم جدیدش به سراغ «داعش» می رود

«کلینت ایستوود» کارگردان صاحب نام آمریکایی پس از مدتی استراحت با فیلم جدیدی به عرصه سینما باز می گردد، اثری حادثه ای که بر اساس ماجراهای واقعی سه توریست آمریکایی در اروپا ساخته می شود.

رویترز: حمله هوایی اسرائیل به «انبار تجهیزات نظامی ایران» در سوریه

ارتش اسرائیل به یک انبار تجهیزات نظامی در نزدیکی فرودگاه دمشق حمله هوایی کرد. گفته می‌شود که این انبار متعلق به ایران بوده و برای انتقال تجهیزات به حزب‌الله لبنان مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

انتخابات فرانسه: تفاوت امانوئل مکرون با مارین لوپن چیست

بانکدار و وزیر سابق امور مالی فرانسه امانوئل مکرون در انتخابات ریاست جمهوری این کشور به دور دوم راه یافته است. نظرسنجی ها نشان می دهد که مکرون رقیب خود مارین لوپن را در انتخابات هفتم مه شکست می دهد.

سناتورهای آمریکایی در کاخ سفید؛ خطر کره شمالی جدی است؛ احتمال تحریم بیشتر

بعد از جلسه ویژه کاخ سفید با همه سناتورهای آمریکا، برخی از آنها می گویند مقامات دولت ترامپ به آنها گفته اند که خطر کره شمالی جدی است. همزمان کاخ سفید اعلام کرد آمریکا تحریم‌های شدیدتری علیه کره شمالی وضع می‌کند.

درخواست نمایندگان کنگره از دولت ترامپ برای تحریم ایران بابت نقض حقوق بشر و اقلیت بهایی

دو نماینده ایالت فلوریدا در مجلس نمایندگان آمریکا در قطعنامه‌ای نقض حقوق بشر، به ویژه نقض حقوق اقلیت بهایی، در ایران را محکوم کرده و از دولت پرزیدنت ترامپ خواستند تحریم‌هایی بیشتری را در این زمینه علیه حکومت ایران وضع کند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - صدای آمریکا