صدای آمریکا

سقوط پل در ایتالیا بیش از ۲۰ کشته برجای گذاشت

مقامات ایتالیا آمار مختلفی از تعداد کشته شدگان داده اند. رویترز به نقل از یک خبرگزاری ایتالیایی آمار دست کم ۳۵ کشته را مخابره کرده است. آسوشیتدپرس نیز گزارش کرده است ۲۰ نفر کشته و ۱۶ نفر زخمی شده اند.

اجلال قوامی روزنامه نگار و فعال مدنی کرد بار دیگر به دادگاه احضار شد

آقای قوامی پیشتر با اتهامات «تبلیغ علیه نظام»، «گفتگو با رسانه‌های مخالف نظام»، «نشر اکاذیب» و «توهین به سپاه پاسداران» در دادگاه محاکمه و سرانجام تبرئه شده بود اما با اعتراض دادستان به حکم صادره، این پرونده او راهی دادگاه تجدیدنظر شد.

پلیس آلمان از ارسال نامه تهدیدآمیز به سفارت‌های آمریکا و اسرائیل خبر داد

بنابر اعلام کارشناسان آلمانی، پودرهای داخل پاکت نامه‌ها سمی یا خطرناک نیستند، با این حال تحقیقات پلیس برای شناسایی فرستنده یا فرستندگان آنها ادامه دارد.

رابرت دنیرو بازیگر سرشناس آمریکایی جمعه ۷۵ ساله می‌شود؛ از پدرخوانده تا فیلمی در راه

او که تبار ایتالیایی دارد، در سال ۱۹۴۳ در نیویورک بدنیا آمد. وی زندگی هنری خود را در نیویورک دنبال کرد و در سال ۱۹۷۵ برای بازی در فیلم «پدر خوانده» ساخته فرانسیس کوپولا جایزه اسکار گرفت و در سال ۱۹۸۱ نیز برای بازی در فیلم «گاو خشمگین» مارتین...

درگیری «لیو شرایبر» بازیگر آمریکایی با یک عکاس او را به دادگاه کشاند

ظاهرأ «لیو شرایبر» با عکاسی که قصد داشته از او عکس بگیرد، درگیر شد و دوربینش را شکست. به گفته این وکیل، نور زیاد دوربین، موکلش را اذیت کرده است.

گزارش سازمان ملل: رهبران القاعده در ایران با ایمن الظواهری همکاری دارند

سازمان ملل متحد در گزارشی می گوید رهبران القاعده در ایران مهمتر از گذشته شده اند و با رهبران ارشد القاعده، نظیر ایمن الظواهری، همکاری دارند و قدرت او را موثرتر از گذشته، در رویدادهای جاری در کشورهایی نظیر سوریه اعمال می کنند.

آمریکا در مورد سلاح‌های فضایی جدید روسیه هشدار داد

ایالات متحده در مورد اهداف روسیه برای توسعه تسلحیات جدید فضایی، از جمله ساخت یک سامانه لیرزی متحرک برای منهدم کردن ماهواره های فضایی و همچنین پرتاب یک ماهواره تجسسی جدید که عملکرد نامعمولی دارد، به شدت ابراز تردید کرد.

در حمله طالبان به پایگاه نیروهای دولت در شمال افغانستان ۱۷ سرباز کشته شدند

به گفته یک مقام محلی، طالبان این پایگاه را که ۱۴۰ سرباز در آن بودند، به مدت سه روز محاصره کرده بود تا اینکه دوشنبه شب حمله ای گسترده انجام داد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - صدای آمریکا