صدای آمریکا

پمپئو: هدف آمریکا و متحدانش این است که جمهوری اسلامی را وادار به تغییر رفتار کند

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، اعلام کرد که هدف دولت آمریکا و متحدان آن این است که رژیم جمهوری اسلامی را وادار کنند که رفتار خود را تغییر دهد و مانند یک کشور عادی در جهان رفتار کند.

اعتراض به حکم نسرین ستوده؛ فرانسه: به ایران چک سفید نداده‌ایم که حقوق بشر را نقض کند

ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه به جمهوری اسلامی هشدار داد که تلاش‌ها برای حفظ برجام به معنای آن نیست که از نقض حقوق بشر در ایران چشمپوشی خواهد شد.

اشیای آرامگاه فرعون مصر باستان در پاریس به نمایش گذاشته می‌شود

نمایشگاه جدیدی تحت عنوان «توت‌عنخ‌آمون: گنجهای فرعون طلایی» در پاریس روز شنبه افتتاح حواهد شد. در این نمایشگاه وسایلی که یک صد سال پیش در آرامگاه یازدهمین فرعون مصر باستان از دودمان هجدهم، یعنی توت‌عنخ‌آمون کشف شده بود در این نمایشگاه به تماشای...

برگزاری مراسمی با فرا رسیدن ماه اطلاع‌رسانی سندرم داون در کاخ سفید

کاخ سفید روز پنجشنبه یکم فروردین شاهد مراسمی بود که پرزیدنت ترامپ و بانوی اول ملانیا مقارن با فرا رسیدن ماه اطلاع‌رسانی در مورد سندرم داون برگزار کردند. ایوانکا ترامپ، دختر پرزیدنت ترامپ هم در این مراسم حضور داشت.

پرزیدنت ترامپ: گزارش تحقیقات مولر باید در اختیار عموم قرار بگیرد

پرزیدنت ترامپ می گوید گزارش نهایی رابرت مولر، بازرس ویژه، درباره احتمال تبانی کمپین انتخاباتی او با روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ باید به طور علنی منتشر شود.

نتانیاهو از سخنان ترامپ درباره بلندی‌های جولان تشکر کرد

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در تماسی تلفنی با رئیس جمهور آمریکا، از اینکه وی گفته است زمان به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر بلندی‌های جولان رسیده، تشکر کرد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا دو شرکت کشتیرانی چین را به فهرست تحریم کره شمالی اضافه کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز پنجشنبه یکم فروردین و با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد دو شرکت چینی که برای دور زدن تحریم‌های کره شمالی اقدام کرده‌اند را به فهرست تحریم‌ها اضافه کرده است. ...

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - صدای آمریکا