پایگاه خبری تحلیلی فردا

اردوغان: غربی‌ها مانند «شتر مرغ» رفتار می کنند

رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه در کنفراس مطبوعاتی مشترک امروز خود با همتای سومالیایی خود گفت که غرب تعهدات خود در قبال ۱۴ میلیون تن از مردم آفریقا که مشغول دست و پنجه نرم کردن با قحطی هستند را نادیده گرفته است.

استقبال چین از موضع تازه آمریکا در قبال کره‌شمالی

در حالی که مسئولان آمریکایی اعلام کرده اند که خواهان بازگرداندن پیونگ یانگ به "مسیر گفتگو" درخصوص برنامه هسته‌ای و موشک‌های بالستیک این کشور و حل مسالمت آمیز اوضاع هستند، چین از این موضع واشنگتن استقبال کرده ولی همچنان مخالفت خود را با استقرار...

آمادگی ایران برای گسترش مناسبات اقتصادی با دیگر کشورها

سفیر ایران در لندن با اعلام آمادگی کشورمان برای گسترش روابط اقتصادی با دیگر کشورها، گفت: نمی‌خواهیم بازاری برای کالاهای مصرفی غرب باشیم، بلکه علاقه‌مند توسعه همکاری‌های اقتصادی در حوزه‌های زیرساخت، فناوری‌های پیشرفته، صنایع و گردشگری هستیم.

سوریه: در پاسخ به حمله اسرائیل تاخیر نخواهیم کرد

یک منبع نظامی سوری با بیان اینکه اسرائیل صبح امروز یک موضع نظامی در نزدیک فرودگاه بین المللی دمشق را هدف قرار داد، تاکید کرد، واکنش به این حمله به تاخیر نخواهد افتاد.

کتابی شیرین و جذاب برای حل بحران‌های تربیت کودک

وقتی بچه‌ها غیرقابل تحمل می‌شوند، احساس عذاب وجدان از مادر خوبی نبودن یا خشم‌های غیرقابل کنترل یک والد… اینجاست که نویسندگان کتاب در قالب روایت کارگاه‌های تربیت فرزندی که در آن شرکت داشتند، ما را با نظریات دکتر جینات آشنا می‌کنند، راهکارهایی ساده،...

وقتی مترو دست مایه اهداف سیاسی دولت می‌شود

پس از تصویب بودجه احداث قطار شهری در ۵ کلان شهر کشور در مجلس شورای اسلامی در سال ۱۳۷۹ طراحی تفصیلی خط شمال- جنوب به طول ۱۲٫۵ کیلومتر در سال ۱۳۸۰ آغاز شددر اصفهان انجام شد و تا کنون هم ادامه دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - پایگاه خبری تحلیلی فردا