پایگاه خبری تحلیلی فردا

اولین رزمایش مشترک واشنگتن و قاهره از زمان انقلاب مصر

ارتش آمریکا برای اولین بار از زمان برکناری «حسنی مبارک» دیکتاتور سابق مصر در سال ۲۰۱۱، در یک رزمایش دوسالانه نظامی با مصر به نام «ستاره نورانی 2017» شرکت می‌کند.

اکونومیست: ترامپ صلاحیت ریاست‌جمهوری ندارد

نشریه انگلیسی «اکونومیست» در سرمقاله خود درباره انفعال رئیس‌جمهور آمریکا در مقابل اقدامات خشونت‌بار سفیدبرترپندارها نوشت که واکنش نرم «دونالد ترامپ» به نژادپرستان در واقع ریشه در سرشت وی دارد.

حمله لفظی «دونالد ترامپ» به سناتور معروف آمریکایی

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیام هایی در حساب کاربری خود در صفحه توئیتر تلاش کرد نحوه برخورد خود با حوادث هفته گذشته شهر «شارلوتسویل» واقع در ایالت «ویرجینیا» را انکار کند.

واکنش دوحه به بازشدن گذرگاه عربستان به روی حجاج قطری

محمد بن عبدالرحمان آل ثانی، وزیر خارجه قطر با استقبال از این گام عربستان تصریح کرد: بازداشتن قطری‌ها از انجام فرایض حج و سپس فراهم کردن شرایط برای ورود آنها به عربستان هر دو با انگیزه‌های سیاسی انجام شد. اما ما از این گام استقبال می‌کنیم چون اجازه...

کشف یک تن گوشت فاسد در شهریار

سرهنگ فریدون مکرمی اصل در این باره اظهار کرد: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر فعالیت یک واحد صنفی در امر تهیه و توزیع گوشت چرخکرده با استفاده از گوشت های فاسد در شهرستان شهریار، موضوع سریعاً‌ در دستور کار پلیس قرار گرفت.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - پایگاه خبری تحلیلی فردا