ایلنا

فراخوان دور جدید رتبه‌بندی روزنامه‌ها منتشر شد

مدیران مسئول روزنامه‌ها، برای شرکت در طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها در سال (۹۹.۹۸)، دو نسخه از هر شماره روزنامه خود را تا تاریخ ۷ آذر ماه جاری به دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها ارسال کنند.

پروژه خیابان باز در شهرهای کشور بصورت مستمر برگزار می‌شود

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به استقبال از مراسم روز جهانی بدون خودرو در اول مهرماه امسال از ابلاغ بخشنامه ای به شهرداری ها برای اجرای مستمر این پروژه در شهرهای سراسر کشور به‌صورت ماهانه و در یک روز به‌خصوص...

تامین بیش از ۱۵۵۰ دستگاه انواع خودروی تاکتیکی ـ ماموریتی برای پلیس راهور

معاون آماد و پشتیبانی ناجا از الحاق تجهیزات جدید به ناوگان ترابری راهور ناجا خبر داد و گفت : با تامین بیش از ۱۵۵۰ دستگاه انواع خودروی تاکتیکی ـ ماموریتی و تعداد قابل‌توجهی موتورسیکلت علاوه بر نوسازی ناوگان این پلیس، شاهد تقویت۱۸درصدی توان تحرک...

افتتاح ۱۱ مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در ۱۱ استان کشور

دین پرست از افتتاح ۱۱ مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرحهای سرمایه گذاری در ۱۱ استان کشور خبر داد.

چرایی و چگونگی حمله باج‌افزاری به یکی از زیرساخت‌های کشور

مرکز مدیریت راهبردی افتا، اعلام کرد: بررسی‌های اولیه در آزمایشگاه این مرکز نشان می‌دهد که مبدا اصلی حمله اخیر باج‌افزاری، اجرای یک کد پاورشل از روی یکی از سرورهای DC سازمان بوده است.

معافیت ۵۰ درصدی ناوبری هواپیماهای آموزشی/ تدوین جدول تعرفه مستقل برای هوانوردی عمومی

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از موافقت دولت در خصوص اصلاح آیین‌نامه اجرایی قانون وصول بخشی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین خبر داد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ایلنا