ایلنا

افزایش ۲ برابری ظرفیت پارکینگ‌های پایانه چذابه

محمد اسلامی با بیان اینکه ظرفیت پارکینگ‌ها در پایانه چذابه ۲ برابر شده است، گفت: با توجه به اینکه خروج اتوبوس‌های دربستی به عراق از پایانه چذابه در نظر گرفته شد، خوشبختانه ظرفیت جابه‌جایی مسافر در این پایانه کفایت می‌کند.

زائران البرزی سفر اربعین از کرمانشاه به کشور بازمی‌گردند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: به منظور تسهیل در برگشت زائران اربعین حسینی، زائران البرزی از شهر کرمانشاه به استان، منتقل می شوند.

کنایه توئیتری ظریف به پمپئو در واکنش به کارشکنی آمریکا برای صدور ویزای هیئت ایرانی

وزیر امور خارجه آمریکا در کنایه‌ای به وزیر امور خارجه گفت که عادات قدیمی به وضوح سخت می‌میرند.

چابک نبودن نظام استاندارد به اندازه تحریم‌ها برای بخش تولید مانع ایجاد کرده است/ لزوم تفویض اخیار ادارات کل استاندارد در استان ها

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی فارس گفت: انتظار ما به عنوان پارلمان بخش خصوصی در استان فارس از سازمان ملی استاندارد این است که تفیض اختیارهایی به ادارات کل در استان ها داده شود تا استان ها بتوانند در مواردی تصمیم گیری کنند و در روند کارها تسریع شود.

ارسال تجهیزات و امکانات ورزشی به مدارس کمتر برخوردار استان

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به بهره مندی مدارس مناطق کمتر برخوردار شهرستان های استان از کاروان تجهیزات و امکانات ورزشی برای مدارس گفت: ارزش این امکانات بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان است.

حمله به ایران مانند حمله به سوریه نیست/ تهران توانایی هدف قرار دادن پایگاه‌های ما را دارد

وزیر دفاع سابق آمریکا، تاکید کرد که حمله به عربستان ارتباطی به آمریکا ندارد و این کشور نباید خود را درگیر جنگ با ایران کند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ایلنا