ایلنا

مشکلات عشایر با اولویت بندی رسیدگی می شود/ شورای عالی عشایر با مدیریت استاندار تشکیل خواهد شد

استاندار فارس گفت: مشکلات جامعه عشایری باید به صورت اولویت‌بندی شده توسط نمایندگان طوایف و ایلات مختلف ارائه شود و مدیریت استان بر اساس این اولویت ها به مشکلات این جامعه رسیدگی خواهد کرد.

احتمال حمله داعش به ایالات متحده تا ۶ ماه آینده

معاون سیاسی وزارت دفاع آمریکا امروز -سه‌شنبه- اعلام کرد که جامعه اطلاعاتی این کشور ارزیابی‌هایی در خصوص احتمال حمله داعش به ایالات متحده طی شش ماه آینده انجام داده است.

برای حل مسئله اعتیاد، باید کارهای عمیق و زیربنایی انجام داد

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه موضوع اعتیاد ابعاد زیادی دارد و عوامل موثری در آن دخیل هستند، گفت: نمی‌توان با مسئله اعتیاد سطحی برخورد کرد و برای حل این مسئله، باید کارهای عمیق و زیربنایی انجام شود.

رضایی: اولین کلین شیت ملی شیرین بود(ویدیو)

گفت و گو با علیرضا رضایی دروازه بان تیم امید ایران درباره عملکرد تیم ملی زیر۲۳ سال در بازی اول مقابل نپال، دو بازی باقیمانده با لبنان و تاجیکستان و حس کار کردن با مهدی مهدوی کیا و دستیارانش را مشاهده می‌کنید:

فعالیت مجدد نیمی از جایگاه‌های سوخت گیری در فارس

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: در پی توقف فعالیت برخی از جایگاه‌های عرضه سوخت فارس، ارائه سوخت در حدود نیمی از جایگاه های عرضه سوخت استان فارس آغاز شد.

اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال به تکمیل زیرساخت‌های دوشهرک‌ صنعتی بختگان

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: ۱۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت‌های شهرک های صنعتی آباده طشک و تنگ حنا شهرستان بختگان در قالب هشت طرح عمرانی اختصاص یافت.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ایلنا