همشهری آنلاین

نامه سرگشاده دختران جرج بوش به دختران باراک اوباما

همشهری آنلاین:
در حالی که دختران «باراک اوباما» خود را برای تَرک کاخ سفید حاضر می‌‌کنند، «جنا» و «باربارا» دختران «جورج بوش» رئیس‌ جمهور سابق آمریکا نامه سرگشاده‌‌ای به آنان نوشته‌‌اند.

ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد آغاز شد

همشهری آنلاین:
ثبت‌نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته‌های با آزمون سراسری ۱۳۹۵دانشگاه آزاد از ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه ۲۹ دی ماه آغاز شد.

مراقب محصولات قاچاق باشید | عوارض مصرف بوتاکس تقلبی

همشهری آنلاین:
سازمان غذا و دارو هشدار داد: فراورده‌های آرایشی تقلبی که حجمشان هم اندک نیست، معمولاً به‌صورت قاچاق و از مسیرهای غیر رسمی وارد می‌شوند و مورد تایید سازمان غذا و دارو نیستند.

بازگشت افتخاری با ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان

همشهری‌آنلاین:
علیرضا افتخاری، خواننده مطرح که چند مدتی از صحنه‌های اجرا به دور بود، به رهبری فریدون شهبازیان برخی از خاطره‌انگیزترین تصانیف و‌آوازهایش را بازخوانی کرد، اگر چه اجرایش بازتاب‌های متفاوتی داشت.

نامزد ریاست جمهوری فرانسه سیلی خورد

همشهری آنلاین:
خبرگزاری فرانسه اعلام کرد: «مانوئل والس» نخست وزیر سابق و نامزد سوسیالیست انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۷ فرانسه در جریان سفرش به منطقه «لانبال» (Lamballe) در شمال غربی این کشور، مورد حمله یک مرد جوان قرار گرفت و سیلی خورد.

مجمع خیرین آبخیزداری هرمزگان، الگویی برای ورود خیرین سایر استان‌ها به حوزه منابع طبیعی

مجمع خیرین آبخیزداری استان هرمزگان از سال ۸۰ به حوزه منابع طبیعی ورود کرده و اکنون با ۱۵سال سابقه می‌تواند الگویی موفق برای خیرین سایر استان‌هایی باشد که هنوز به حوزه منابع طبیعی ورود نکرده‌اند؛

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - همشهری آنلاین