همشهری آنلاین

اپرای عاشورا بر صحنه‌ی تئاتر تهران

همشهری آنلاین:
اُپرای عاشورا اثری که در فرانسه، لهستان، ایتالیا و در شهرهای تهران و شیراز به اجرا در آمده است، دیگر بار و این بار پس از چندین دوره اجرا در تالار فردوسی، محل دائمی اجرای اپراهای عروسکی از ۱۱ مهر تا ۱۳ مهرماه به اجرا در می‌آید.

عکس روز: کمک

همشهری آنلاین:
یکی از نظامیان حاضر در محل حادثه تروریستی روز شنبه ۳۱ شهریور در اهواز یکی از تماشاچیان را به محل امن می‌برد. عکس ایرنا امروز در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای داشت

درد‌دل‌های زمین!

معرفی رشته‌های دانشگاهی > سید‌سروش طباطبایی‌پور:
اولین‌بار که کلمه‌‌ی «معدن» برایم پررنگ شد، شهریور سال قبل بود؛ وقتی که به‌همراه خانواده، سفر رفتیم؛ از آن سفرهای ماجراجویانه‌ و جادویی که معمولاً پدر، طرفدارش است؛

آغاز مهمترین رویداد سینمایی اسپانیا | جشنواره سن سباستین ۶۶

همشهری آنلاین:
جشنواره اسپانیایی سن سباستین با نمایش فیلم آرژانتینی «یک عشق غیرمنتظره» با بازی ریکاردو دارین و مرسدس موران، از دیشب کار خود را شروع کرد.

بخشنامه معاون اول رئیس جمهور در مورد ساعت آغاز به کار در دو هفته اول مهر ماه

همشهری آنلاین:
معاون اول رئیس جمهور در بخشنامه‌ای تاکید کرد: کارمندان تمام دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های شهر تهران تا ۱۵ مهر می‌توانند با تاخیر (تا ساعت ۹) در محل کار خود حضور یابند.

دستگاه‌های مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب کنند و به پنجه قضایی بسپارند

همشهری آنلاین:
در پی حادثه تروریستی صبح امروز در رژه نیروهای مسلح در اهواز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیامی صادر کردند.

عمل‌های اورژانسی برای مصدومان حادثه تروریستی انجام شد

همشهری آنلاین:
سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: مجروحانی که نیازمند عمل جراحی اورژانسی بودند، جراحی شدند و هم اکنون وضعیت مصدومان حادثه تروریستی اهواز پایدار است.

شرایط تحصیل همزمان دانشجویان در ۲ رشته اعلام شد

همشهری آنلاین:
معاون آموزشی وزیر علوم اعلام کرد: تحصیل همزمان برای تمام زیرنظام‌های آموزش عالی مجاز شد، دانشگاه‌های آزاد، غیرانتفاعی و پیام‌نور در صورت احراز شرایط اولیه می‌توانند تحصیل همزمان داشته باشند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - همشهری آنلاین